top of page

HAKKIMIZDA

Global ölçekli projeler için hızlı ve sorunsuz süreçler. Alanlarında uzman 6 kişilik ekibimiz ile markanızı odağımıza alıyor, hedeflerinizi karşılayan çalışmaları pürüzsüz süreç yönetimi ile hızla hayata geçiriyoruz.

8.jpg

MİSYONUMUZ

MDK Graphic Design her marka sahibiyle özel olarak ilgilenmesi gerektiğinin farkındadır. Marka sahibi takımın bir üyesidir ve sizlerin talepleri doğrultusunda gereken özenli çalışma yapıldıktan sonra sizler istediği logoya en iyi şekilde ulaşmışken MDK Graphic Design siz değerli marka sahibine hitap edebilmiş olmanın gururunu yaşar.

 Siz söyleyin, hayal edip birlikte yapalım.

5.jpg

VİZYONUMUZ

 İmza kelimesini internette arattığımız zaman karşımıza çıkan açıklama, kişinin el yazısı ile ismini yazması veya kendisine ait anlamlı bir şekli çizmesi olarak çıkar. Evet bu açıklama muhtemelen hepimizin imza kelimesi ile alakalı ortak tanımıdır. Kendi belirlediğimiz şekillerle oluştururuz imzamızı. Önümüze koyulan bir kağıda rastgele attığımız bir çizik bile o an ortaya çıkan bir hayal ürünüdür diyebilir miyiz?

 Logonun oluşması sürecinde logoyu oluşturan sanatçı, hayal dünyasını kullanarak logoyu yani o markanın imzasını oluşturur gibi en iyi şekilde marka sahibine ulaştırmak ister.

5.jpg
bottom of page